D.U.K.

Kam reikalingas polių kalimas?
Polių kalimas ženkliai mažina darbų kainą (nereikalingas betonas) ir didina darbo našumą. Naudojant polių kalimo mašiną per dieną vienas žmogus gali sukalti virš 100 polių. Poliakalė automatiškai reguliuoja polių pasvirimo kampą, taigi net ir nelygioje vietoje poliai bus sukalti idealiai lygiai. Jei esate susitvarkę kiemo gerbūvį ir norite apsitverti tvorą, tuomet polių kalimo mašina padės išspręsti problemą. Jums nereikės gręžti skylių, išvežti žemių, betonuoti stulpų (dažniausiai jie būna išterliojami ir subetonuojami ne itin lygiai) ir iš naujo sėti žolės. Polių kalimo mašinos vikšrai yra guminiai, taigi jie negadina vejos. Užtenka apvažiuoti aplink sklypą vos vieną kartą ir kuolai Jūsų tvorai sukalti idealiai lygiai. Poliai ir statramsčiai naudojami įvairiems projektams: kelių apsauginiai atitvarai, tvoros, lieptai, terasos, pavėsinės, saulės elektrinės, tiltai, ...

 

Ar statote tvoras žiemą?
Kadangi tvorų tvėrimui nenaudojame betono tai tvoros statybos darbus galime atlikti ir žiemą iki -20°C.

 

Ar neiškilnoja įšalas sukaltų kuolų?
Tvoros kuolai kalami į žemę 1,2-1.5 m (priklausomai nuo grunto), todėl tvoros neiškilnoja įšalas.

 

Ar montuojate vartus bei vartelius? Ar jų montavimui naudojamas betonas? 
Varteliai ir vartai montuojami naudojant tą pačią polių kalimo technologiją. Vartelių kuolai sukalami 1,5 metro. Vartų kuolai kalami 2 metrus į žemę.

 

Kaip statomi lieptai ant vandens?
Lieptai ant vandens statomi žiemą, kuomet užšąla ledas. Polių kalimo mašina važiuoja ant ledo ir per išgręžtas sklyles sukala reikiamose vietose reikiamo ilgio ir formos polius. Lieptų statyba užbaigiama žiemą ant ledo.

 

Kokia technika naudojama polių kalimo darbams atlikti?
Polių kalimo darbuose naudojama Orteco 800HD vikšrinė savaeigė poliakalė, kuri įkala polius net iki 4 metrų aukščio, todėl visiškai užtikrinamas polių stabilumas. Esant poreikiui, ši poliakalė, gali polius ištraukti.

 

Kokios paslaugų teikimo kainos?
Tiksli paslaugų kaina priklauso nuo atliekamų darbų pobūdžio, kiekio, vietos, terminų ir kalamų polių formos. Dėl kainų prašome kreiptis info@poliukalimas.lt arba telefonu +370 663 69999.

 

Kaip greitai atliekami darbai?
Darbų atlikimo greitis priklauso nuo kalamų polių tipo, vietovės, grunto ir kitų aplinkybių. Jei viskas paruošta kalimui (matininkas sužymėjęs kalimo vietas ir paviršius išlygintas) tuomet galime sukalti virš 100 polių per dieną.

 

Kur teikiame paslaugas?
UAB ELENER darbus atlieka Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Skandinavijos šalyse. Mūsų tikslas yra Jūsų lūkesčių ir poreikių įgyvendinimas kaip įmanoma greičiau ir kokybiškiau, todėl atvyksime į Jūsų nurodytą vietą, o mūsų specialistų komanda užtikrins atliekamų darbų kokybę.

 

Ar atliekamiems darbams yra suteikiama garantija?
Taip, mūsų įmonė visada dirba kokybiškai ir greitai, o atliktiems darbams suteikiame garantiją. Polių kalimo mašina automatiškai reguliuoja pasvirimo kampą. Tikslumas iki ±2 laipsnių.